Az előző hétvégi, Ljubljana elleni Bajnokok Ligája-találkozót bravúrosan nyerte meg a Ferencváros női kézilabdacsapata. Tomori Zsuzsanna kétgólos vezetésnél igen pimasz megoldással végzett el egy büntetőt, az ellenfél kapusának átemelése után volt eredményes. Elek Gábor tréner nem díjazta túlzott lelkesedéssel a kockázatos befejezést.


Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






