A Győri Audi ETO KC 30–24-re nyert hazai pályán a Larvik ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, ezzel biztosította helyét az elődöntőben, ráadásul mivel a címvédő Podgorica 20–20-as döntetlent játszott a Randers vendégeként, a magyar csapat két fordulóval a vége előtt megnyerte középdöntős csoportját.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik





