Örömteli napokat él meg az utóbbi időben a Larvik női kézilabdacsapata: a norvég bajnok amellett, hogy bejutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe, két kulcsjátékosával is szerződést hosszabbított, illetve egy fiatal tehetséget igazolt.
A 28 éves válogatott jobbszélső, Linn-Kristin Riegelhuth Koren három évvel meghosszabbította kontraktusát, így 2016-ig marad a Larviknál. Riegelhuth egyébként 2002 óta egy idényt leszámítva csak a jelenlegi norvég bajnok kézilabdázója volt.
A rutinos Karoline Dyhre Breivang két évvel toldotta meg idény végén lejáró szerződését, így ő 2015 nyaráig marad a Larvik alkalmazásában.
A norvég klubnál már a jövőre is gondolnak, ennek szellemében szerződtették a bajnoki rivális Glassverket Drammen balszélsőjét, Jeanett Kristiansent. A 20 esztendős játékos a nyártól csatlakozik új csapatához.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik




