Női kézi BL: elfogytak a jegyek, telt ház lesz Veszprémben
Nincs már jegy a Győri Audi ETO KC–Oltchim Valcea női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntő visszavágóra. Az utolsó tiketteket hétfő délelőtt vitték el.
Telt ház előtt fogadja majd a Győr a román bajnokot a csütörtöki visszavágón a Veszprém Arénában (mintegy 5100 fő a csarnok befogadóképessége), miután a jegyek hétfőn délelőtt elfogytak.
Mint ismert, Görbicz Anitáék a hétvégén 24–22-re nyertek az elődöntős párharc első mérkőzésén Bukarestben, a visszavágó csütörtök 19 órakor kezdődik.
Mint ismert, Görbicz Anitáék a hétvégén 24–22-re nyertek az elődöntős párharc első mérkőzésén Bukarestben, a visszavágó csütörtök 19 órakor kezdődik.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






