Férfi kézilabda NB I: Szegeden lett bajnok az MKB Veszprém!
Az MKB Veszprém idegenben is győzött a Pick Szeged ellen a férfi kézilabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így fennállása 21. bajnoki aranyát szerezte meg, és rekordot beállítva sorozatban hatodszor ült fel a magyar bajnokság trónjára, míg a szegedi nevelésű Nagy László először ünnepelhet magyar bajnoki címet.
A részletekről itt olvashat! A részletekről itt olvashat!
FÉRFI KÉZILABDA NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Pick Szeged–MKB Veszprém 24–26
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc végeredménye: 2–0, a Veszprém javára.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







