Női kézi BL: horvát játékvezetők fújnak a veszprémi visszavágón
A horvát Matija Gubica, Boris Milosevic kettős vezeti a Győri Audi ETO KC–Larvik visszavágót a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében. A veszprémi találkozón jelen lesz Jean Brihault, az Európai Kézilabda-szövetség elnöke.
A páros legutóbb tavaly a BL középdöntőjében vezetett Larvik–Győr meccset, akkor 32–25-re maradt alul a magyar csapat egy már tét nélküli találkozón.
Az idei finálé első, norvégiai mérkőzése május 5-én 16.45-kor kezdődik, a visszavágót május 11-én 15.15-től rendezik Veszprémben.
A döntő mindkét mérkőzéséről élő tudósítást olvashatnak a Nemzeti Sport Online-on!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






