Női kézilabda: kiszedték a drótot Görbicz ujjából
Kiszedték a drótot Görbicz Anita műtött ujjából, a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának átlövője még az augusztus végi nemzetközi torna döntőjében sérült meg. A válogatott irányító már tud edzeni, és legkésőbb a Bajnokok Ligája nyitányán visszatérne.
„Hétfőn még együtt voltam a válogatottal, aztán kedd délelőtt eljöttem az orvoshoz, aki kiszedte a drótot a törött ujjamból. Még nem tudom, mikor térhetek vissza, edzeni már tudok, és remélem, mire a Bajnokok Ligája elkezdődik, teljes értékű harcos leszek” – adott helyzetjelentést Görbicz Anita a Nemzeti Sportnak.Görbicz Anita a Nemzeti Sportnak.
A SZERDAI NEMZETI SPORTBAN EGYOLDALAS EDZÉSRIPORTOT OLVASHATNAK HAJDU JÁNOS ELSŐ EDZÉSÉRŐL!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






