Férfi kézi: a válogatott kétszer játszik a németekkel áprilisban
Április elején a magyar férfi kézilabda-válogatott két felkészülési mérkőzésen lép pályára Németországban a házigazdák ellen, ezt a német szövetség jelentette be.
A felek április 4-én Oldenburgban, míg másnap Lingenben mérkőznek meg egymással. Martin Heuberger szövetségi kapitány szerint az olimpiai negyedik helyezett magyarok elleni két találkozó nagyszerűen illeszkedik a vb-pótselejtezős felkészülésbe.
Amíg a mieink Szlovénia, addig a németek Lengyelország ellen találkoznak júniusban a vb-pótselejtezőn, amelynek tétje a katari vb-részvétel.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







