Női kézi BL: a Podgorica otthon tönkreverte a Ljubljanát
A Buducsnoszt Podgorica hazai pályán 30–15-ös verést mért a Krim Ljubljanára a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. csoportjában, ahol a Győri Audi ETO KC is szerepel.
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. CSOPORT, 2. FORDULÓ
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Krim Ljubljana (szlovén) 30–15 (13–6)
SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Larvik (norvég)–Győri Audi ETO KC 23–29 (13–18)
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. CSOPORT, 2. FORDULÓ
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Krim Ljubljana (szlovén) 30–15 (13–6)
SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Larvik (norvég)–Győri Audi ETO KC 23–29 (13–18)
| 1. Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) | 2 | 1 | 1 | – | 53–38 | +15 | 3 |
| 2. GYŐRI AUDI ETO KC | 2 | 1 | 1 | – | 52–46 | +6 | 3 |
| 3. Krim Ljubljana (szlovén) | 2 | 1 | – | 1 | 39–48 | –9 | 2 |
| 4. Larvik (norvég) | 2 | – | – | 2 | 41–53 | –12 | 0 |
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





