Női kézi BL: lehet, hogy az ETO lép a Knezsevics-ügyben
Kelecsényi Ernő, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának elnöke szerint az Európai Kézilabda-szövetség nem hozott elég kemény döntést a Görbicz Anitát lefejelő Milena Knezsevics ügyében.
„Tartunk tőle, hogy ennek az ítéletnek a jövőben nem lesz visszatartó ereje az agresszív, sportszerűtlen viselkedésekkel szemben. Mivel az EHF közleménye nem fogalmazza meg egyértelműen a további lehetőségeket, a következő napokban eldöntjük, hogy lépünk-e, és ha igen, akkor mit” – olvasható Kelecsényi Ernő nyilatkozata a győri klub honlapján.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







