Nehéz helyzetbe került a Ferencváros női kézilabdacsapata a KEK negyeddöntőjében, ugyanis az első mérkőzésen 40–32-re kikapott a Viborg otthonában.
Legfrissebb hírek

Emily Vogel: Nem engedhetünk meg magunknak rövidzárlatokat
Kézilabda
2026.05.08. 13:39
Ezek is érdekelhetik






