Női kézi MK: Siófok-Győr, Veszprém-FTC az elődöntőben
Kisorsolták a női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjének párosítását. A címvédő Győr a Siófokkal játszik majd, míg a Ferencvárosra a Veszprém vár. Az április 25–26-i négyes döntőt Dabason rendezik meg.
NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPA
AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
Veszprém Barabás KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
Siófok KC-Galerius Fürdő–Győri Audi ETO KCNŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPA
AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA
Veszprém Barabás KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
Siófok KC-Galerius Fürdő–Győri Audi ETO KC
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







