Szentgotthárdon tart felkészülési edzéseket a magyar női kézilabda-válogatott. Németh András szövetségi kapitány elégedett az eddig látottakkal. Görbicz Anita elmondta, vannak új elemek Németh munkájában, különösen a támadójátékban. Pálinger Katalin, aki a csapat kapusedzője és menedzsere, elmondta, fura volt az első nap, hsizen nem a játékoskkal egy asztalhoz ült. Az NSO Tv helyszíni riportja.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






