Videó: A huszonkilenc kapott gól nagyon sok! - Görbicz
Bár a Győri Audi ETO női kézilabdacsapata 31-29-es győzelmet aratott a norvég Larvik felett a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében hazai pályán, Herr Orsolya, Görbicz Anita és Orbán Adrienn főleg a védekezésben elkövetett hibákat emelte ki az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






