Női kézi MK: a Győr 11 góllal győzte le a Siófokot
A Győri ETO 34–23-ra legyőzte a Siófokot a női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében. A címvédő Rába-parti csapat a Ferencvárossal találkozik a döntőben, a siófokiak a Veszprémmel küzdenem meg a bronzéremért.
NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
Győri Audi ETO KC–Siófok-Galérius Fürdő 34–23 (17–12)
KORÁBBAN JÁTSZOTTÁK
FTC-RAILCARGO HUNGÁRIA–VESZPRÉM BARABÁS DUNA TAKARÉK 34–18 (17–9)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






