Videó: „Eszméletlen jól játszottunk!” - Görbicz
Ahogy arról már beszámoltunk, a Győri Audi ETO KC 27–21-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének fináléjában, így megvédte címét a legrangosabb európai kupasorozatban! A találkozót követően Görbicz Anita, Herr Orsolya és Szepesi Ivett nyilatkozott az NSO Tv-nek!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







