Mint ismert, a férfi kézilabda NB I döntőjének második mérkőzésén az MKB-MVM Veszprém legyőzte idegenben a Pick Szegedet, így sorozatban a hetedik, összességében a 22. aranyérmét nyerte meg. Az utolsó percekben Iváncsik Gergő egy fejközeli lövéssel mattolta a hazaiak kapuba kényszerülő irányítóját, Niko Mindegíát, akitől a veszprémi szélső elnézést kért. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






