Mint ismert, a Győri Audi ETO hazai pályán 30–25-re győzött a Ferencváros ellen a női kézilabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így a párharcot 2–0-ra megnyerve megvédte bajnoki címét, egyben beérte az örökranglistán a szintén 11-szeres bajnok fővárosi klubot. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






