Kézi: duplán is büntették az ukrán szövetséget
Az Európai Kézilabda-szövetség 15 ezer euróra (4.5 millió forint) büntette az ukrán szövetséget, amiért visszaléptek az U20-as női világbajnokság egyik európai selejtezőcsoportjának rendezésétől. Az összeg befizetését ugyan két évre felfüggesztették, de az ukránok egy évig semmilyen válogatott EHF-eseményt nem rendezhetnek.
Egy másik esetben fizetnie kell az ukránoknak, valamint a szlovén szövetségnek: a két ország botrányos jelenetekkel tarkított január 12-i vb-selejtezője kapcsán az ukránokat 5 ezer euróra (1.5 millió forint), a szlovénokat összesen 15 ezer euróra (4.5 millió forint) büntették.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






