A korosztályos magyar fiú és lánycsapat is megnyerte a spanyolországi U18-as strandkézilabda Európa-bajnokságot.
A fiúk a döntőben 2–1-re nyertek Spanyolország ellen (16–15, 17–27, 9–8), a harmadik helyet a horvátokat legyőző oroszok szerezték meg.
A nők a fináléban Oroszországnál bizonyultak jobbnak 2–0-ra (18–9, 20–16), a házigazda spanyolok – akiket az elődöntőben mi vertünk meg – a bronzéremmel vigasztalódhattak, miután legyőzték Törökországot.
A fiúk mind a hét, a lányok mind az öt meccsüket megnyerték.
Legfrissebb hírek

Hajdu Balázs: Most játszottunk a legjobban
Kézilabda
Tegnap, 11:57

Átadták a Sandbox Beachet Törökbálinton
Röplabda
2026.05.29. 14:17
Ezek is érdekelhetik





