Strandkézilabda: Európa-bajnok az U18-as fiú és lánycsapat

2014.07.13. 19:54
A korosztályos magyar fiú és lánycsapat is megnyerte a spanyolországi U18-as strandkézilabda Európa-bajnokságot.

A fiúk a döntőben 2–1-re nyertek Spanyolország ellen (16–15, 17–27, 9–8), a harmadik helyet a horvátokat legyőző oroszok szerezték meg.

A nők a fináléban Oroszországnál bizonyultak jobbnak 2–0-ra (18–9, 20–16), a házigazda spanyolok – akiket az elődöntőben mi vertünk meg – a bronzéremmel vigasztalódhattak, miután legyőzték Törökországot.

 

A fiúk mind a hét, a lányok mind az öt meccsüket megnyerték.

Legfrissebb hírek

A címvédő és házigazda horvátok várnak a magyar válogatottra a strandkézilabda-vb-n

Kézilabda
23 órája

Hajdu Balázs: Most játszottunk a legjobban

Kézilabda
Tegnap, 11:57

Strandkézilabda-vb: csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
Tegnap, 10:57

Strandkézilabda-vb: Irán legyőzésével negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
2026.06.25. 20:37

Strandkézilabda-vb: komolyabb ellenfelekre és nehezebb meccsekre számít Kun Attila

Kézilabda
2026.06.24. 17:50

Strandkézi-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott

Kézilabda
2026.06.24. 14:08

Átadták a Sandbox Beachet Törökbálinton

Röplabda
2026.05.29. 14:17

Strandkézilabda-vb: a kétszeres Európa-bajnok dánokkal is összekerült a magyar férfiválogatott

Kézilabda
2026.05.02. 13:36
Ezek is érdekelhetik