Női kézi Szuperkupa: az ETO egy góllal nyert a Fradi ellen
A Győri Audi ETO KC nyerte meg az első alkalommal kiírt női kézilabda Szuperkupát, miután 29–28-ra győzött az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen Veszprémben.
A női kézilabda Szuperkupáért vívott mérkőzésről itt olvashat bővebben. A női kézilabda Szuperkupáért vívott mérkőzésről itt olvashat bővebben.
NŐI KÉZILABDA
SZUPERKUPA
GYŐRI AUDI ETO KC–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 29–28 (15–9)
Veszprém Aréna. V: Andorka, Hucker
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







