Női kézi BL: a Lipcse lesz a Ferencváros ellenfele
A női kézilabda Bajnokok Ligája selejtezőjében az 1. csoport elődöntőjében a házigazda HC Leipzig 22–18-ra legyőzte a fehérorosz BNTU-BelAZ Minszket, így bejutott a fináléba, ahol az ellenfele a Ferencváros lesz.
A lipcseiek nagyszerűen kezdtek, Schülke gyakorlatilag átjátszhatatlannak bizonyult, a védések után pedig rendre jöttek a német kontrák. A második félidő első percében már 17–5-re vezetett a Leipzig, így az is belefért, hogy az 50. perctől (21–12) kezdve egészen az utolsóig egyszer sem talált be (21–18).
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. CSOPORT, LIPCSE
ELŐDÖNTŐ
HC Leipzig (német)–BNTU-BelAZ Minszk (fehérorosz) 22–18 (15–5)
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. CSOPORT, LIPCSE
ELŐDÖNTŐ
HC Leipzig (német)–BNTU-BelAZ Minszk (fehérorosz) 22–18 (15–5)
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





