A Győri Audi ETO KC sima győzelmet aratott a női kézilabda BL-ben a Sävehof otthonában, Orbán Adrienn sérülése miatt azonban kicsit aggódhatnak a Rába-partiak.
Orbán Adrienn a második félidőben sérült meg egy rossz talajfogás következtében.
„Úgy tűnik, nem súlyos, azonban csak az otthon elvégzendő MR-vizsgálat után tudok pontos diagnózist felállítani. Durva instabilitás – úgy tűnik – nincs. Valószínűleg a külső hátsó tokszalag sérülhetett meg" – nyilatkozott Dr. Balogh Péter csapatorvos az ETO honlapjának a válogatott jobbszélső állapotáról.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





