Női kézi BL: a Dinamo jutott be elsőként a négyes döntőbe
Az orosz Dinamo Volgográd jutott be elsőként a női kézilabda Bajnokok Ligája 2015-ös budapesti négyes döntőjébe, miután a negyeddöntő visszavágóján 30–25-re győzött hazai pályán a HCM Baia Mare ellen, így 53–50-es összesítésben jobb volt a nagybányai csapatnál.
NŐI KÉZILABDA BL
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Dinamo Volgográd (orosz)–HCM Baia Mare (román) 30–25 (18–11)
Továbbjutott: a Dinamo Volgográd, 53–50-es összesítéssel.
NŐI KÉZILABDA BL
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Dinamo Volgográd (orosz)–HCM Baia Mare (román) 30–25 (18–11)
Továbbjutott: a Dinamo Volgográd, 53–50-es összesítéssel.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





