A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Győri Audi ETO KC hazai pályán 27–27-es döntetlent játszott a Vardar Szkopjéval, így három év után először nem jutott be a négyes döntőbe. Az okokról és a csapat előtt álló mérkőzésekről Kovacsics Anikó, a Győr irányítója és Ambros Martín vezetőedző beszélt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






