Női kézi BL: győri gála, 29 gólos sikerrel a döntőben az ETO
A női kézilabda Bajnokok Ligája-selejtező elődöntőjében a Győri Audi ETO KC gálázva, 42–13-ra legyőzte a fiatalokból álló szerb Radnicski Kragujevacot, így készülhet a vasárnapi fináléra, amelyben már a csoportkörbe jutás a tét.
Bővebben ide kattintva olvashat a mérkőzésről!Bővebben ide kattintva olvashat a mérkőzésről!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. CSOPORT, DRAMMEN
ELŐDÖNTŐ
GYŐRI AUDI ETO KC–Radnicski Kragujevac (szerb) 42–13 (20–3)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






