A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatánál bemutatták a 2015–2016-os idényben használandó mezeket. Tomori Zsuzsáék a hazai mérkőzéseken elsősorban a szokásos zöld felszerelésben játszanak, idegenbeli találkozókon pedig a fehér-zöld, illetve fekete-rózsaszín kombinációt viselik.
A mezek értékesítése várhatóan október elején kezdődik a szurkolói boltban.




Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Itt vannak a G-csoport meccseinek mezei
Foci vb 2026
2026.06.15. 17:43
Ezek is érdekelhetik




