Jó kezdés után váratlan vereséget szenvedett a Győri Audi ETO KC a Midtjyllandtól a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének vasárnapi találkozóján. Az NSO Tv-nek Tomori Zsuzsanna, Kovacsics Anikó és a vezetőedző Ambros Martín értékelt.
| Megkezdődött a jegyárusítás a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjére (2016. május 7-8.). Itt vásárolhat belépőket a nagyszabású eseményre. |
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






