Férfi kézi Eb: óvtak a norvégok a németek elleni vereség után

NSO/MTI NSO/MTINSO/MTI NSO/MTI
2016.01.29. 22:59
A német válogatott jutott be elsőként a vasárnapi döntőbe a lengyelországi olimpiai selejtezős férfi kézilabda Európa-bajnokságon, mivel pénteken hosszabbításban nyert a norvég csapat ellen.

A találkozót követően a norvégok óvtak az utolsó másodpercekben történt játékvezetői döntések miatt. A német küldöttség vezetője, Bob Hanning tájékoztatása szerint az európai szövetség illetékes bizottsága szombat délelőtt tárgyalja az északiak beadványát. Hozzátette: nyugodtan várja az ítéletet.

A norvégok szerint (ez az alábbi képen is látható) a németek túl sokan voltak a pályán a hosszabbítás utolsó másodperceiben. Miután a németek bedobták az utolsó góljukat, a cserekapus berohant a pályára, miközben még három másodperc hátra volt a meccsből. Az óvásról várhatóan szombaton születik döntés.

 

 

Legfrissebb hírek

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:31

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba

Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Német kiütés, Miroslav Klose elindul a vb-gólrekordig vezető úton

Minden más foci
2026.06.01. 12:22

Erdély Csanád: Ha az elején nekünk beakadna egy gól, az lélektanilag nagyon jó tenne velünk

Jégkorong
2026.05.21. 12:45

Az első kalapból várja a férfi kéziválogatott az Eb-selejtező sorsolását

Kézilabda
2026.03.23. 18:04

Hat nemzet sztárjai az álomcsapatban a férfi kézi Eb All Star-csapatában

Képes Sport
2026.02.07. 12:32
Ezek is érdekelhetik