Női kézi BL: a Győr könnyedén nyert Svédországban
A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata 26–18-ra nyert a svéd Sävehof vendégeként a Bajnokok Ligája-középdöntő második fordulójában.
A Sävehof–Győr mérkőzésről itt olvashat bővebben.A Sävehof–Győr mérkőzésről itt olvashat bővebben.
NŐI KÉZILABDA, BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
2. CSOPORT
Sävehof (svéd)–GYŐRI AUDI ETO KC 18–26 (6–13)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






