Videó: íme, az Amorim–Adzsics affér a Győr kézimeccsén!
Mint arról beszámoltunk: érdekes momentuma volt a Győri Audi ETO–Buducsnoszt Podgorica (22–20) női kézilabda Bajnokok Ligája-középdöntős mérkőzésnek, amikor a magyar csapat brazil átlövője, Eduarda Amorim elesett az ellenfelet irányító Dragan Adzsics mellett az oldalvonal közelében. Most nézze meg az esetről készült felvételt!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







