A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Győri ETO tizenhárom góllal nyert a Ferencváros vendégeként.
A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashat!A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashat!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–GYŐRI AUDI ETO KC 18–31 (12–17)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






