
Norvég humor (Fotó: facebook.com/larvikhk)
A nyáron csatlakozik a Győri Audi ETO KC csapatához Nora Mörk, aki hét esztendő után hagyja el a Larvikot. Klubja egy szellemes felirattal búcsúzott a játékostól, aki könnyekig hatódott az utolsó mérkőzésén.
A fenti képen olvasható felirat azért vicces, mert a norvég gjør szócskát (magyar jelentése: tenni) a Győrrel helyettesítették. A mondat eredeti jelentése így: „Nora Mörk, tégy, ahogy akarsz, mi mindig szeretni fogjuk a játékodat” – tudtuk meg a Kézilabda benyomások Facebook-oldalról. A mondat a Győr szó behelyettesítésével sem veszítette értelmét.
Fotók Nora Mörk búcsújáról.



Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





