Megműtötték Hársfalvi Júliát, a Győri Audi ETO KC fiatal kézilabdázóját, aki egy kapura lövést követő esés következtében könyöksérülést szenvedett a Bajnokok Ligája múlt heti négyes döntőjében, a Buducsnoszt elleni elődöntőben.
Az Audi ETO balszélsője a final four döntőjében már nem is lépett pályára, ideiglenes rögzítést kapott könyökére. A hétfői röntgenfelvételt képerősítővel is megnézte dr. Balogh Péter.
„Nem részleges, hanem teljes középső és oldalsó szakadás a jobb könyökben. Julcsi túl van a műtéten, amely zökkenőmentesen zajlott le, és jól sikerült. Előreláthatólag két hónapos gyógyulás veszi kezdetét” – idézi a győri csapatorvost a klub honlapja.
„Nem részleges, hanem teljes középső és oldalsó szakadás a jobb könyökben. Julcsi túl van a műtéten, amely zökkenőmentesen zajlott le, és jól sikerült. Előreláthatólag két hónapos gyógyulás veszi kezdetét” – idézi a győri csapatorvost a klub honlapja.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik





