A Győri Audi ETO KC szombaton 39–22-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében. Görbicz Anita hét gólt szerzett a mérkőzésen – ráadásul nem is akármilyeneket. Az EHF Tv csinált is egy válogatást a győri csapatkapitány emlékezetes megmozdulásaiból.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik





