Női kézi MK: 14 év után újra a Ferencvárosé a trófea
Az FTC-Rail Cargo Hungaria nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát, a kecskeméti döntőben hétméteresekkel legyőzve a legutóbbi 12 kiírást megnyerő Győri Audi ETO-t.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







