Női kézi: fiatal balszélsőt szerződtetett a Győri ETO

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.06.15. 15:18
A magyar bajnok és Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC hivatalos honlapján adta hírül, hogy szerződtette Fodor Csengét a Nemzeti Kézilabda Akadémiáról. A fiatal balszélső hosszú távú kontraktust írt alá, négy évre kötelezte el magát.

„A korosztályos válogatott játékos még a juniorválogatott elleni mérkőzésünkön hívta fel magára a figyelmet, ahol hat gólt lőtt csapatunknak. Mindemellett Csenge leigazolása jól illeszkedik az idei szezonban megkezdett játékos-politikánkba, miszerint fiatal magyar ígéretes kézilabdázókat igyekszünk a nagycsapat soraiba beépíteni. Az előttünk álló szezonra öt ETO-nevelésű tehetséggel (Pál Tamara, Varga Emőke, Binó Boglárka, Szilovics Fanni, Afentaler Sára) szerződtünk, akik reményeink szerint majdan oszlopos tagjává válhatnak felnőtt együttesünknek. Azt érezzük, Csenge minden szempontból illeszkedik az elképzeléseinkbe. Azon leszünk, hogy minél többet fejlődjön nálunk, és az ETO, illetve a felnőtt válogatott meghatározó tagjává váljon" – nyilatkozta Bartha Csaba, a Győri Audi ETO KC elnöke.„A korosztályos válogatott játékos még a juniorválogatott elleni mérkőzésünkön hívta fel magára a figyelmet, ahol hat gólt lőtt csapatunknak. Mindemellett Csenge leigazolása jól illeszkedik az idei szezonban megkezdett játékos-politikánkba, miszerint fiatal magyar ígéretes kézilabdázókat igyekszünk a nagycsapat soraiba beépíteni. Az előttünk álló szezonra öt ETO-nevelésű tehetséggel (Pál Tamara, Varga Emőke, Binó Boglárka, Szilovics Fanni, Afentaler Sára) szerződtünk, akik reményeink szerint majdan oszlopos tagjává válhatnak felnőtt együttesünknek. Azt érezzük, Csenge minden szempontból illeszkedik az elképzeléseinkbe. Azon leszünk, hogy minél többet fejlődjön nálunk, és az ETO, illetve a felnőtt válogatott meghatározó tagjává váljon" – nyilatkozta Bartha Csaba, a Győri Audi ETO KC elnöke.

„Nagy megtiszteltetés számomra, hogy a jövőben Győrben szerepelhetek az Audi ETO csapatánál. Mindent meg fogok tenni annak érdekében, bebizonyíthassam, van helyem ebben az egyesületben. Óriási lehetőségnek tartom, hogy ilyen közegben, világsztárokkal és Ambros Martín vezetőedzővel dolgozhatok majd együtt. Már nagyon várom a szezon kezdetét" – mondta Fodor Csenge szerződése aláírását követően.

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
2026.06.26. 11:29

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
2026.06.21. 15:06

Pődör Rebeka a gólkirály, Csíkos Luca dobta a legtöbb akciógólt – a női kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.18. 11:12

Per Johansson: Vissza kell hozni Győrbe a Bajnokok Ligája serlegét!

Kézilabda
2026.06.16. 10:17

A benevezett klubok közül csak egy nem indulhat a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.10. 16:09

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik