A Montpellier 32–27-re legyőzte a Nantes-ot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében, ezzel 15 év után ismét megnyerte az első számú európai kupasorozatot.
Bővebben itt olvashat a mérkőzésről! Bővebben itt olvashat a mérkőzésről!
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
FINAL FOUR, KÖLN
DÖNTŐ
NANTES (francia)–MONTPELLIER (francia) 27–32 (13–16)
Legfrissebb hírek

Sikerre kódolva – a férfi kézi BL-győztes Barca háttere
Képes Sport
2026.06.25. 17:18
Ezek is érdekelhetik






