Női kézilabda: Nora Mörkre újabb műtét vár
Bár augusztusban még úgy tűnt, jól halad Nora Mörk gyógyulása, a február 5-én súlyos térdsérülést szenvedő norvég átlövő egyelőre nem térhet vissza a Győri Audi ETO KC csapatába.
A klub vezetősége azzal számolt, hogy Mörk szeptember végén, legkésőbb október elején már pályára léphet, azonban a vasárnapi közlemény szerint újabb műtét vár rá.
„A Győri Audi ETO KC norvég játékosa 2018. február 5-én, a Nyköbing elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen szenvedett súlyos térdsérülést. A játékos térdében akkor az elülső keresztszalag komplett szakadása mellett a külső holdasporc szakadását és a belső combcsont-bütyök porcsérülését állították helyre. Az átlövő rehabilitációja azóta jól haladt, azonban nemrég ismét fájdalmat érzett operált térdében, és az elvégzett vizsgálatok alapján újabb beavatkozásra lesz szükség” – olvasható a klub közleményében.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






