Strandkézilabda: BK-győztes a Szentendre, 3. az Orosháza

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.11.05. 08:57
Fényes magyar sikerekkel értek véget vasárnap az olaszországi Cataniában az idei strandkézilabda Bajnokok Kupája küzdelmei. A nők versengésében a Szentedrei NKE nyerte meg a tornát, míg a férfiaknál az Orosháza a harmadik helyen végzett.

A női döntőben a szentendreiek elvesztették az első szettet 21:16-ra a portugál GRD Leca ellen, ám a másodikat 22:6-ra megnyerték, így szétlövés döntött, amelyben 6:2-re bizonyultak jobbnak. A szentendreiek az egyéni elismerések terén is érdekeltek voltak, a torna legjobb kapusának Kókai Ágnest választották, a legjobb védőjátékos pedig Tóth Szilvia Emese lett.

embed_kod=
|
nso_uj_cikk_embed
Embed kód:
mceBlockPasteEnd

 

A férfiaknál a Detono Zagreb két szettben legyőzte a döntőben a címvédő Jekatyerinodar Krasznodart, a bronzmeccsen pedig az Orosháza 1:1 után szétlövéssel győzött a német BC Sand Devils Minden ellen.

Legfrissebb hírek

A címvédő és házigazda horvátok várnak a magyar válogatottra a strandkézilabda-vb-n

Kézilabda
15 órája

Hajdu Balázs: Most játszottunk a legjobban

Kézilabda
16 órája

Strandkézilabda-vb: csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
17 órája

Strandkézilabda-vb: Irán legyőzésével negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
2026.06.25. 20:37

Strandkézilabda-vb: komolyabb ellenfelekre és nehezebb meccsekre számít Kun Attila

Kézilabda
2026.06.24. 17:50

Strandkézi-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott

Kézilabda
2026.06.24. 14:08

Átadták a Sandbox Beachet Törökbálinton

Röplabda
2026.05.29. 14:17

Strandkézilabda-vb: a kétszeres Európa-bajnok dánokkal is összekerült a magyar férfiválogatott

Kézilabda
2026.05.02. 13:36
Ezek is érdekelhetik