Női kézi: még egy évig marad Győrben a magyar balszélső

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.12.06. 14:59
Életbe léptette szerződésében található egyéves opciós lehetőségét Puhalák Szidónia és a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata. Mindkét fél számára egyértelmű volt, hogy folytatódjon a munkakapcsolat, így a tehetséges, már a válogatottban is bemutatkozó szélső 2020 nyárig biztosan Győrben szerepel.

A klubbal februárban egy plusz egy éves szerződést kötő fiatal balszélső stabil teljesítményt nyújt posztján, így nem volt kérdéses számára, hogy a folytatás mellett döntsön.

„Nagyon örülök, hogy a következő szezonban is Győrben szerepelhetek. Nagyon jól teljesít idén is a csapat, úgy érzem, hasznos tagja vagyok én is! Hatalmas mindenkiben a motiváció, hogy ebben az évadban is olyan fantasztikus eredményeket érjünk el közösen, mint az elmúlt években. Köszönöm a bizalmat felém, igyekszem minél jobb teljesítménnyel és gólokkal meghálálni ezt” – idézi a Puhalák Szidóniát a győriek közleménye.

Bartha Csaba klubelnök elmondta, gyorsan megegyeztek.

„Puhalák jó példa arra, hogy ha van olyan tehetséges fiatal magyar játékos, aki jól teljesít, annak megvan a lehetősége, hogy Győrben a legmagasabb célokért küzdjön” – mondta Bartha.

Puhalák 2016 nyara óta tagja a Győri Audi ETO KC csapatának. Kétszeres Bajnokok Ligája-győztes, magyar bajnok és egyszeres Magyar Kupa-győztes. Ez idő alatt 82 mérkőzésen 134 találattal segítette csapatát.

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
21 órája

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
2026.06.21. 15:06

Pődör Rebeka a gólkirály, Csíkos Luca dobta a legtöbb akciógólt – a női kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.18. 11:12

Per Johansson: Vissza kell hozni Győrbe a Bajnokok Ligája serlegét!

Kézilabda
2026.06.16. 10:17

A benevezett klubok közül csak egy nem indulhat a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.10. 16:09

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik