Kép: Novák Katalin a győri kézisekkel reggelizett
A Győri Audi ETO KC öt kézilabdázójával – Lukács Viktóriával, Görbicz Anitával, Fodor Csengével, Puhalák Szidóniával és Faluvégi Dorottyával reggelizett Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár, aki mezt és labdát is kapott ajándékba.
A Győr kedden magabiztosan legyőzte az Érdet a bajnokság első fordulójában.
A Győr kedden magabiztosan legyőzte az Érdet a bajnokság első fordulójában.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







