
Bíró Ádám és Kiss Olivér (Fotó: Magyar Kézilabda Szövetség/Fb)
A Bíró Ádám, Kiss Olivér játékvezető-páros is ott lesz a januári férfi kézilabda Európa-bajnokságon.
A magyar szövetség honlapja szerint az európai szövetség szerdán jelölte ki a január 15-től február 1-ig tartó, Dániában, Norvégiában és Svédországban sorra kerülő kontinenstorna bírópárosait.
Bíró és Kiss korábban a 2022-es férfi Eb-n, a 2023-as és az idei férfi világbajnokságon, a férfi Bajnokok Ligája tavalyi négyes döntőjében, és az ugyancsak tavalyi, párizsi olimpián is tevékenykedett.
A magyar válogatott a csoportkörben Kristianstadban a lengyelekkel, az olaszokkal és az izlandiakkal találkozik, továbbjutás esetén pedig Malmőben játszik a középdöntőben.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben
Foci vb 2026
2026.06.25. 07:33

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott
Foci vb 2026
2026.06.23. 17:10

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon
Foci vb 2026
2026.06.22. 15:03
Ezek is érdekelhetik


