Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

A férfi Bajnokok Ligájával ellentétben a nőknél nem változik a lebonyolítás, így a 16 csapatot két nyolccsapatos csoportba sorsolták. A Győr az első, míg a Ferencváros a második kalapból várta ellenfeleit.
A sorsolást követően az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) azt is nyilvánosságra hozta, hogy az elmúlt idény legjobb játékosa Sarah Bouktit lett, míg a fiatalok között Lylou Borg kapta a legtöbb voksot – mindketten a Metzet erősítik, igaz, Bouktit az új idényt már Győrben kezdi.
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A-csoport: Team Esbjerg (dán), CSM Bucuresti (román), FTC-Toyota Kovács, Brest Bretagne Handball (francia), RK Krim (szlovén), Borussia Dortmund (német), Sola HK (norvég), Buducsnoszt (montenegrói)
B-csoport: Metz Handball (francia), Győri Audi ETO KC, Odense Handbold (dán), Gloria Bistrita (román), HC Podravka (horvát), Storhamar (norvég), HSG Blomberg-Lippe (német), Nyköbing Falster (dán)

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Lionel Messit lehetetlen kiejteni csoportkörben?




