WNBA, döntő: hazai pályán szerzett előnyt a címvédő Detroit

2007.09.06. 23:32
A WNBA, az amerikai női kosárlabda-bajnokság döntőjében a címvédő Detroit nyerte a finálé első összecsapását. A három győzelemig tartó döntő második mérkőzését szombaton, ugyancsak Detroitban rendezik.

WNBA, AMERIKAI NŐI KOSÁRLABDA-BAJNOKSÁG:

DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS:
Detroit Shock – Phoenix Mercury 108-100 (18-21, 23-14, 28-32, 39-33)
Az állás: 1-0 a Detroit javára

WNBA, AMERIKAI NŐI KOSÁRLABDA-BAJNOKSÁG:

DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS:
Detroit Shock – Phoenix Mercury 108-100 (18-21, 23-14, 28-32, 39-33)
Az állás: 1-0 a Detroit javára
Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A teher már lekerült rólunk

Vízilabda
2026.06.11. 12:30

Nem teljesedett be Chwalinska tündérmeséje, Andrejeva nyerte a Roland Garrost

Tenisz
2026.06.06. 16:57

Futsal NB I: előnyben az Újpest a bajnoki döntőben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 22:50

Ismeretleneknek, családoknak is örömet szerezne a döntő megnyerésével Luis Enrique

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 13:58

Arteta a budapesti BL-döntő előtt: Valaki odafent megfelelően igazítja a csillagokat

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 13:32

BL-döntő: Henry és Kimpembe viheti pályára a trófeát a Puskás Arénában

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:15

Izgalmas csatában az FTC került előnybe a Honvéd ellen a férfi vízi ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.23. 22:55

WNBA: még várni kell Juhász Dorka visszatérésére

Kosárlabda
2026.05.21. 10:49
Ezek is érdekelhetik