Kosárlabda: ismét kikapott a női válogatott Kínában

2013.06.22. 19:49
Negyedik mérkőzésén is vereséget szenvedett kínai túráján a magyar női kosárlabda-válogatott.

A hazai szövetség tájékoztatása szerint Farkas Sándor együttese 16 pontos különbséggel kapott ki az amerikaiaktól egyetemi válogatottól szombaton Csengtuban.

A magyar csapatban – amely három négyes tornán vesz részt az ausztrálok mellett a hazaiakkal és az amerikai egyetemi válogatottal – a 17 pontig jutó Raksányi Krisztina volt a legeredményesebb, s nála többet a tengerentúli alakulatban sem dobott senki.

NŐI KOSÁRLABDA, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Egyesült Államok egyetemi válogatottja–Magyarország 71–55
(13–12, 24–15, 20–16, 14–12)
Csengtu
A legjobb magyar dobók: Raksányi 17, Rasheed 14

A magyarok hétfőn 85–71-es vereséget szenvedtek a kínaiaktól, kedden 98–86-ra maradtak alul az amerikaiakkal szemben, majd szerdán az ausztráloktól kaptak ki 84–76-ra Pinghsziangban.

Csengtuban után Csangsuban csap össze a négy együttes.

 

Legfrissebb hírek

A magyar válogatott július 13-án kezdi a felkészülést a női kosár-vb-re

Kosárlabda
Tegnap, 15:58

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
Tegnap, 9:14

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n

Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Megvan a női kosár-vb-re készülő magyar válogatott bő kerete

Kosárlabda
2026.06.10. 18:49

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Franciaország ellen kezdenek a mieink Berlinben a női kosárlabda vb-n

Kosárlabda
2026.05.19. 18:37

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól

Kosárlabda
2026.05.19. 09:01
Ezek is érdekelhetik