Mint ismert, a magyar férfi kosárlabda-válogatott második csoportmérkőzésén is kikapott az Európa-bajnokságon: Montenegró 72–48-ra győzte le a mieinket. A találkozó után a meccs legjobb magyarja, Vojvoda Dávid értékelt az NSO Tv Kolozsváron tartózkodó stábjának.
Vojvoda DávidVojvoda Dávid
Perl Zoltán és Ferencz Csaba értékelése
Ivkovics Sztojan szövetségi kapitány így látta a mérkőzést
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Somogyi Ádám: Nagyon éhes, tehetséges társaság van itt
Kosárlabda
2026.06.24. 09:19

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk
Kosárlabda
2026.06.23. 19:12

Perl Zoltán: Vojvoda Dávid hiányozni fog a válogatottból
Kosárlabda
2026.06.23. 14:09

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

A klubhűség mintaképe – interjú Ferencz Csabával
Képes Sport
2026.06.15. 17:45
Ezek is érdekelhetik

