Kosár Eb: Hanga Ádám is játszik Montenegró ellen
A magyar férfi kosárlabda-válogatott szombat délután Montenegró ellen játszik az Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában – a mérkőzésen a pénteken sérülést szenvedő Hanga Ádám is pályára lép.
A magyar válogatott csapatkapitányának a pénteki, horvátok elleni mérkőzésen sérült meg a csípője, a második félidőben már nem is játszott,és a Montenegró elleni szereplése és kérdésese volt. Helyszíni tudósítónk beszámolója szerint Hanga sérülése nem súlyos, pályára lép a soron következő ütközeten.
FÉRFI KOSÁRLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
14.00: Montenegró–Magyarország (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
A mérkőzés online tudósítását ide kattintva olvashatja!
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Somogyi Ádám: Nagyon éhes, tehetséges társaság van itt
Kosárlabda
2026.06.24. 09:19

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk
Kosárlabda
2026.06.23. 19:12

Perl Zoltán: Vojvoda Dávid hiányozni fog a válogatottból
Kosárlabda
2026.06.23. 14:09

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Hanga Ádám még nem döntött a folytatásról
Kosárlabda
2026.05.19. 19:35
Ezek is érdekelhetik


