Ázsiai Játékok: négy japán kosarast hazaküldtek a tornáról
Hazaküldtek négy japán kosárlabdázót a Jakartában zajló Ázsiai Játékokról, mert prostituáltak társaságában töltöttek egy éjszakát.
Nagajosi Juja, Hasimoto Takuja, Szato Takuma és Imamura Keita csütörtökön, Katar 82–71-es legyőzése után vacsorázni indult a városba, és a – válogatott melegítőjéről könnyen azonosítható – társaság alkoholt is fogyasztott, majd alkalmi szexpartnerekkel egy hotelben éjszakázott.
A négy játékosnak hétfőn saját költségen kell hazautaznia, a japán küldöttséget vezető Jamasita Jaszuhiro pedig elnézést kért a tettükért.
„Megszegték a szabályokat, ezért szívem mélyéről bocsánatot kérek” – jelentette ki a legendás cselgáncsozó, aki 1984-es olimpiai bajnoki címe mellett négyszer volt világbajnok.
Az előző, 2014-es Ázsia Játékokról azért küldtek haza egy japán úszót, mert ellopott egy fényképezőgépet.
Legfrissebb hírek

Az F-csoport küzdelmei dióhéjban
Foci vb 2026
Tegnap, 16:34

Elkezdődtek az F-csoport küzdelmei
Foci vb 2026
Tegnap, 1:00
Ezek is érdekelhetik




