Elmarad az idei U18-as 3x3-as kosárlabda-világbajnokság, amelynek Debrecen lett volna a házigazdája.
A magyar szövetség (MKOSZ) honlapjának keddi beszámolója szerint a nemzetközi szövetség (FIBA) hivatalos levelében közölte: a koronavírus-járványban több országban is meghosszabbított, illetve ismételten bevezetett szigorú szabályozások, korlátozások miatt vis maior helyzet állt elő a torna megrendezését, valamint az érdekelt együttesek utazását, érkezését illetően.
A FIBA így – a játékosok egészségének megóvását is szem előtt tartva – törölte az augusztus 26. és 30. közötti időszakra tervezett eseményt.
Legfrissebb hírek

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n
Kosárlabda
2026.06.14. 17:43
Ezek is érdekelhetik






